אישה יפה באדום

5 תשובות מחקריות איך לגרום לאישה לגמור ״אורגזמה״

איך לגרום לבחורה לגמור?

חוקרים שאלו למעלה מאלף נשים איך הן אוהבות שמענגים אותן, לא רק מגע בדגדגן אלא גם מסביב בשפתיים בגבעת ונוס בכל היוני, אך רוב התשובות התמקדו בדגדגן, התשובות היו כלכך מדויקות שאפשר ממש לייצר מזה דיאגרמה.

אבל סיפורנו  על המחקר של אורגזמה נשית מתחיל בצרפת (אלא מה)

בשנת 1925, אחייניתו של נפוליאון בונפרטה, מארי בונפרטה, איבדה את היכולת להגיע לאורגזמה . היא הייתה נחושה למצוא אותה. מארי האמינה שהיא לא יכולה להגיע לאורגזמה מחדירה, מכיוון שהדגדגן שלה היה רחוק מדי מהשופכה . (היא לא טעתה. מרחק קצר יותר בין השופכה לדגדגן העטרה גורם אורגזמת חדירה ) וזה הוכח על ידי מאסטרס וגונסון אם אני לא טועה. 

למארי לא היה קל לנסות להבין איך להגיע לאורגזמה. והתיעצות עם חברה הטוב ואיש סודה זיגמונד פרוייד' הביא אותה לנסות לקבל אורגזמה באמצעות אוננות על ידי שכיבה על הגב ו"משחק" של הדגדגן ביד. גם זה לא עבד. לבסוף היא פנתה לפרויד שוב פרויד, שלימד שהדרך הנכונה של נשים למצוא הנאה היא באמצעות חדירה מכיוון שהיא כרוכה בנרתיק ה"בוגר" ולא הדגדגן ה"בוסרי". והוא המליץ לה להחדיר אצבע לתוך הנרתיק שלה ולעורר את האזור סביב הדגדגן. זה עבד, אבל רק לרגע. לכן מארי עשתה ניתוח לקירוב הדגדגן לנרתיק. כפי שאפשר להבין גם זה לא עבד. ועשה יותר נזק.

מאה שנים לאחר מותו, של פרויד פסיכולוגים החליטו סוף סוף לשאול נשים מה הן רוצות כשהן באקט מיני ומעונגות על ידי שותף/ שותפה. במחקר מעניין שערכו חוקרים ב-Journal of Sex and Marital Therapy, נשאלו 1,200 נשים היכן וכיצד הן אוהבות לגעת באיבר המין שלהן.

הנה מדריך המגע המדעי כיצד לענג את בת הזוג שלך

ראשית, הערה על אנטומיה

אני משתמש במונח "דגדגן" כדי להתייחס ל"גלנס דגדגן" ולא לכל היוני , וגינה , פות , כוס….. חלק מהדוגמאות במחקר זה פוגעות במארג הדגדגן שאינה נראית לעין. לצערי, אין לי כוח לשרטוטים תלת מימדיים…עדיין. והתמונות לקוחות מ Artwork: © Carlyn Beccia | www.CarlynBeccia.com

 איפה לגעת בה

בואו נתחיל עם היסודות – מפת דרכים של אזורי ההנאה של הפות שלה.

התוצאות:

א. ישירות על הדגדגן" —66.6%

ב. על העור סביב הדגדגן – 45.3%

ג. שפשוף מדי פעם על הדגדגן אך לא להפעיל עליו לחץ – 25.2%

ד. על השפתיים הנרתיקיות (שפתי השפתיים הקטנות או השפתיים הגדולות) – 20.4%

ה. על הערווה של מונס – 7.8%

כמעט שני שלישים מהנשאלים העדיפו שיגעו ישירות בדגדגן שלהם. מפתיע? גברים אתם אוהבים שנוגעים לכן בזין? הזין והדגדגן מגיעים מאותו מקור ביולוגי ורק ההורמונים ייצרו את השינוי אבל מפת העצבים דומה. לא שווה ללמוד מה מענג אותך וכך לעשות לאישה שלידך רק בעדינות כי הכל שם קטן יותר ןצפוף יותר עםמספר רב של נקודות עצבוב לסנטימטר, אז לחשוב בגדול ולעסות תנועות עדינות.

הערה: אני מטיל ספק בחוסר ההתלהבות של נשים מה-mons pubis – החלק הפנימי מול גבעת ונוס אזור עם טונות של קצות עצבים. בשילוב עם לחץ על הדגדגן, זה יכול להיות מאוד מרגש. המקום כלכך רגיש שאם הגעת אליו אחרי אורגזמה דגדגנית או אורגזמת נקודת גי לרוב האישה תשפריץ. רוב הנשים לא יודעות מה הן מפסידות כי רוב גברים מתעלמים מהאזור הזה. ולרוב מתעסקים בדגדגן, נקודת גי, חדירה רגילה, הם לא מתעסקים לכן מספיק בנקודת ה A שכתבתי עליה כבר ובעינוג אנאלי שלפי המחקר הזה, שמטרתו היתה להעריך, בgzr, מדגם הסתברותי של נשים בארה"ב, את הדרכים המדויקות שגילו נשים לחוות הנאה ממגע אנאלי. באמצעות מחקר פיילוט איכותי עם נשים שהוביל לסקר, זיהו שלוש טכניקות מגע אנאליות ללא שם, אך מובהקות, לייצור עונג. ושנשים רבות מוצאות בהן הנאה ועוזרות ומרחיבות את הרפרטואר המיני האנאלי מעבר לקיום יחסי מין אנאליים, שנחקרו.

תיאורי אפשרויות של המגע האנאלי

התנהגויות: מגע שטח אנאלי חיצוני, (רימינג), עינוג הפתח בכניסה חלקית, וצימוד אנאלי (חדירה כפולה). מחקר זה מגדיר כל טכניקה ומתאר את השכיחות שלה בקרב נשים בוגרות בארה"ב. תדירויות משוקללות נלקחו מדוח התענוגות השני של OMGYES – סקר הסתברות מקוון, של 3017 חוויות ותגליות מיניות של נשים אמריקאיות (גילאי 18-93). המשתתפים גויסו דרך Ipsos KnowledgePanel®. נתונים מצביעים על כך ש-40% מהנשים מוצאות את 'השטח האנאלי' מהנה: מגע מיני באמצעות אצבע, איבר מין או צעצוע מין על פי הטבעת ומסביב. כ-35% מהנשים חוו הנאה בשימוש ב-'Shallowing אנאלי': מגע חודר על ידי אצבע, איבר מין או צעצוע מין ממש בתוך הפתח האנאלי, לא עמוק יותר מקצה אצבע/פרק. לבסוף, 40% מהנשים הופכות צורות אחרות של מגע מיני מענגות יותר באמצעות 'צימוד אנאלי': מגע בפי הטבעת או בתוכו, המתרחש במקביל לסוגים אחרים של מגע מיני כמו חדירה לנרתיק או מגע בדגדגן. נתונים אלה מספקים טכניקות שנשים יכולות להשתמש בהן כדי לחקור את פי הטבעת כאזור מהנה למגע – מה שיכול לאפשר לנשים לזהות טוב יותר את ההעדפות שלהן, לתקשר עליהן ולעודד את ההנאה המינית שלהן.

סטטסטיסטיקה של אורגזמה נשית אנאלית

נחזור אבל לעינינו העיקרי שהוא הדגדגן 

בואו נצייר יחד צורות יפות

חבר אמר לי פעם שהוא תמיד מאיית את אותיות האלפבית על הדגדגן של חברתו אחת אחת עם הלשון.

באמא שלך ניר בבקשה תפסיק לעשות את זה. השינוי המתמיד הזה במגע יהיה מטורף. בדקתי, נשים צריכות מגע עדין וקבוע, וחוץ מזה, חוקרים שאלו נשים מה הן מעדיפות, ואף אישה לא שרה את ה-ABC שלהן.

הנה מה שהם כן אמרו. בתנועה משמאל לימין סוגי המגע היותר אהובים על דגדגן

Artwork: © Carlyn Beccia | www.CarlynBeccia.com

התוצאות:

למעלה ולמטה – 63.7%

חוזר – 51.6%

מצד לצד – 30.6%

פועם (דחיפה מהירה במקום אחד) – 21.2%

דחיפה/לחיצה במקום אחד – 18.9%

מרפרף – 16%

אליפסות גבוהות – 14%

הקשה – 11.6%

אליפסות רחבות – 10.2%

אלכסון – 9.8%

מעיכה/צביטה – 8.4%

משיכה – 5.4%

*הערה: 3% השיבו "אחר", ו-2.4% בחרו שלא לענות על השאלה.

מעניין לציין שהמשיבים הורשו לבחור יותר מדפוס אחד, ובכל זאת 41% העדיפו דפוס אחד בלבד. אלו חדשות טובות לגברים שרוצים פיתרון מפתח אחד כדי להצליח לפצח את ההנאה הנשית. או בעיברית פשוטה יש לך סיכוי של כמעט 50% למצוא אותו. אם תהיה קשוב ושיטטי. נסה לדבר איתה על זה ואז תנסה לפי הסדר מהאחוזים המרובים ועד לנמוכים. תדע לבד מתי פגעת בינגו.

לאחר שמצאת את הצורה המועדפת עליה, אז נסה לפרוט עליה ברכות כמו על גיטרה קלאסית .

לפי ההעדפות שנשים ציינו שהן רוצות שכך יעשו להן:

תנועה קצבית חוזרת – 81.7%

תנועה המקיפה את הדגדגן – 78.1%

מעבר בין דפוסים – 76%

מעבר בין תנועות אינטנסיביות ופחות אינטנסיביות – 75.8%

נגיעה איטית יותר או בתדירות נמוכה יותר – 73.6%

נגיעה ממש מחוץ לפתח הנרתיק ללא החדרה – 73.5%

התגרות על ידי התקרבות לאזורים רגישים ואז מעבר עליהם – 71.2%

העברת רטיבות מפתח הנרתיק לאזורים אחרים – 67.8%

שינוי מתמיד של מהירות, לחץ, כיוון או תנועה כדי לשמור על הגירוי "מפתיע" – 65.8%

לאחר אורגזמות מרובות מבלי לקחת הפסקה ביניהן – 47.2%

*הערה: המשיבים יכלו לסמן כמה תיבות שהם רוצים.

אני כן רואה הטיה בדיווח עצמו בשאלה הזו. עבור נשים רבות, המעבר מרגיש מדהים כשאתה בונה עוררות, אבל ברגע שהיא עומדת להגיע לשיא, שינוי המהירות או שינוי תבנית תנועה יכול לגרום לה לאבד את הקשב והאורגזמה. ואני חושד שבגלל זה איטי ויציב הייתה התשובה המועדפת. וללא ספק תעזור לך להגיע לגביע הקדוש, אורגזמה.

כמו כן, פחות ממחצית מהנשאלות לא נהנו מהפסקות בין אורגזמה. זכרו שלרוב הנשים יש יכולת למספר סוגי אורגזמות (גם לגברים למרות שרובם מתמקדים בשפיכה) . שווה להכיר את נושא המולטי אורגזמיות. ולאחר שהיא קיבלה אורגזמה, הדגדגן שלה עשוי להיות רגיש מדי להמשך גירוי ישיר. ואז מגע עדין ליטוף התמקדות במקומות אחרים כמו שפתי היוני ליטוף ירכיים העכוז וכו יעוררו אותה לחגיגה חדשה מהר מאוד.

כמה לחץ להפעיל על הדגדגן 

לחץ הוא כנראה הגורם הקריטי ביותר בהגעה לאורגזמה. זה חשוב כי מעט מדי, ואתה לא לוחץ על דוושת הגז. יותר מדי לחץ, והמכונית יורדת מהכביש ויש תאונה. תאמין לי בעניין הזה. הדגדגן רגיש מאוד, אז אם תגזים, היא עלולה לבעוט זוגיה, ואז זה נגמר.

הסקר אמר כך 

לחץ בינוני על איברי המין שלך – 33.7%

נגיעה קלה מאוד – 30.9%

לחץ קל שמחליק על עור איברי המין שלך – 25.3%

לחץ חזק שדוחף עמוק לתוך איברי המין שלך – 10.7%

*הערה: 15.9% השיבו, "כל הלחץ מרגיש טוב באותה מידה", ו-1.4% השיבו "משהו אחר".

כדאי לזכור שתמיד כדאי שיהיה רטיבות ושימון של האזור. מכיוון שהלחץ החזק היה הפחות מועדף, התחל עם לחץ קל עד בינוני ולאחר מכן הגבר לאט תוך כדי בקשת משוב. בדיוק כמו רוב הדברים בחיים… פחות זה יותר. והקשבה היא המפתח.

שני שליש מהנשים העדיפו גירוי עקיף של הדגדגןחוקרים שאלו את הנשים הללו היכן בדיוק בפות שלהן הן אוהבות לגעת בהן, למעט הדגדגן.

א. 69.1% דיווחו שהם מעדיפות מגע מעל הדגדגן על החלק שמתחת לגבעת ונוס.

ב. 28.8% דיווחו שהם מעדיפות כששתי השפתיים נדחפות זו לזו כמו "סנדוויץ'".

ג. 20.2% דיווחו על הצד הימני של הדגדגן.

ד.19.2% דיווחו על הצד השמאלי של הדגדגן.

טיפים ללמוד איך לשפר את חיי המין שלה

תפסיק להתמקד בלזיין לה את הצורה תנסה לענג לה את הגוף, מפתח לעונג הוא מגע רב חושי.

כמעט שלושה רבעים מהנשאלים אמרו כי הוספת גירוי דגדגן במהלך החדירה הייתה הכרחית עבורם לאורגזמה או פשוט חיזקה את האורגזמות.

בשורה התחתונה: בבקשה תפסיקו להתעלם מראש העטרה לפני הדגדגן שלה. לרשת הדגדגן העוטפת את תעלת הנרתיק אין מספיק קצות עצבים כדי שרוב הנשים יגיעו לאורגזמה. אז הרשו לי לחזור על משפט המפתח הרגיל שלי:

האורגזמה הנרתיקית לא קיימת. כאשר נשים עושות אורגזמה מחדירה, זה בגלל שיש לה רשת דגדגן רגישה יותר סביב תעלת הנרתיק שלה. והכנת אותה היטב או פגעת בנקודת ה גי או בדגדגן וכו… 

אני רואה פגם אחד במחקר הזה. נשים רבות אינן יודעות את הדפוס האהוב עליהן, את הלחץ או היכן הן אוהבות לגעת בהן עד שהן מרוגשות מספיק. פרט ללחץ, אני לא חושב שיכולתי למלא במדויק את השאלון הזה. (סליחה, אבל זה מיתוס שכותבי מין מקיימים הרבה סקס. )

פתרון: נסה את כולם בשיטה המדעית אחד אחד תוך שימוש בתהליך של אלימנציה. לדוגמה, תוכל לנסות דפוסים שונים ולשאול אותה – האם את מעדיפה את א' (דפוסים מעגליים) או ב' (דפוסים אלכסוניים). לאחר מכן נסה כל דפוס עם שאלה "מה את מעדיפה".

אם זה נשמע קליני, ובכן… כן, זה בערך כך. אבל השטן נמצא בפרטי המין. חוץ מזה, לא כל השתוללות תדרוש מחקר מכופף. ברגע שתקבעו את המגע המועדף על בן הזוג, תוכלו להתמקד פחות בטכניקה ויותר בהנאה מהרגע. וגם את המחקר תעשו במשחקיות עם ליטופים ונשיקות כדי לצאת מהלחץ של האתגר אלה להגיע לתובנה.

כמו בכל ניווט או טיול לפני שאתה יוצא לדרך למד את סיפור הדרך ולאחר מכן צא לשוטט

אזהרה אחת (תמיד יש בהנאה נשית): אתה עדיין צריך לנסות טכניקות חדשות לאורך מערכת היחסים שלך. ההנאה של רוב הנשים אינה חקוקה באבן. הגוף שלנו ישתנה בהתאם למצב הרוח שלנו, ההורמונים, הגיל, רמת האנרגיה, ועד כמה היא אוהבת אותך בכל יום מסוים. (תלוי כביסה ילדים בוס בעבודה וכמה היא רעבה.)

לצערי, אני לא יכול לתת לך את הסיסמה הסודית לפתיחת כל הדלתות. אני יכול רק לתת לך סטטיסטיקות על מה שרוב הנשים מעדיפות כנקודת התחלה. השאר תלוי בך. (והיא להבין להקשיב לדעת הכי במדויק את הצרכים שלה.)

לימוד המגע המועדף על בן/בת הזוג ידרוש מגברים ונשים כאחד להשתמש בפיהם. לא, לא סוג כזה של עבודת פה. הכוונה לתקשורת.

וזכרו שמה שעובד עם אחת עשוי להיות החמצה מוחלטת עם המאהבת הבאה. אבל חצי מהכיף של סקס תמיד יהיה לחקור וללמוד. תישאר סקרן. תראה התלהבות אבל גם התחשבות והתאפקות

Share this post

תמונת גבר ואשה במערכת יחסים

Why to do sex

אני ממש מרגיש צורך לשוחח איתך על היתרונות של סקס באופן עקבי. זה לא משנה עם זה סקס רגיל או קינק אם זה חפוז או

קרא עוד »