זמן לסקס

8 תובנות ומדריך לאישה איך לעשות סקס אנאלי

סקס אנאלי בפעם הראשונה

אני מודה שקצת פחדתי בהתחלה.
לא היה לי מושג למה לצפות. כשנכנסים לזה בפעם הראשונה, אין לכם מושג אם הדברים יענגו או יכאבו. אין לך מושג איזה סוג של תחושות תרגישי. אין לך מושג אם זה יהיה כואב. אנשים שונים מספרים סיפורים שונים. גם חברות שלי וגם חבר שלי שאוהב יותר בנים המליצו לי על החוויה, אבל יש גם את החברה שפחות זורמת שאומרת מה בתחת, שם מחרבנים. אבל כולם מדברים על זה, ולפחות לבדוק את זה הייתי חייבת אז הינה מה שגיליתי.

גודל הפין, לחשוב על גודלו של הבולבול הקטן הכי קטן, זה עדיין מפחיד ונראה גדול. זה מבלבל שסקס אנאלי אפילו אפשרי מלכתחילה.

אבל כאחת שזוכרת בבירור את המפגשים הראשונים שלה, אני יכולה להגיד לך ממקור ראשון, כן, סקס אנאלי יכול להיות מהנה מאוד אם את עושה את זה נכון, בעדינות ברכות. לא חיבים חדירה מלאה לא בהתחלה ולא כשאת לא מספיק משומנת, אפשר בהתחלה לבדוק עם פלאג באט קטן לראות מה קורה אחרי זה לשחק עם אצבעות בזמן חדירה ב דוגי. אבל הכי חשוב שהבן זוג יהיה עדין וקשוב. למרבה המזל, היו לי יותר שותפים טובים מאשר רעים.

סקס אנאלי

נכנסתי למפגש המין האנאלי הראשון שלי, כשאני תוהה איך זה יהיה לחקור את החלק הזה בגופי, אני אוהבת סקס ואוהבת גם לראות את בני הזוג שלי נהנים. והאמת חייבת להאמר, לא מדברים על סקס אנאלי מספיק, בינינו גם גיליתי שיש גברים שהם אפילו לא בי אבל זה נעים להם אצבע לשון ואפילו פלאג בתחת.

כולם מדברים על תנוחות וחומרי סיכה – ה"פיזיקה" של מין אנאלי. הם עשויים לכלול הסכם שאומר שאת לא צריכה לעשות את זה אם את לא רוצה. אבל אף פעם לא מדברים על מה חשוב לך. מה הסיבה שאת רוצה את זה או מה הסיבה שהוא רוצה את זה. ובואו נעזוב רגע את הקטע שיש שם המון עצבובים שמעיפים לך את המוח מעונג אבל זה גם יכול לכאוב, וכן יש כאלו שזה מה שמרגש אותם. 

זה לא אומר שאת יושבת ערה מאוחר בלילה וחושבת על לקבל בתחת כל הלילה. זה לא חייב להיות אובססיה. אבל סקרנות קטנה היא נקודת התחלה כדי לגרום לכדור להתגלגל.

הייתי סקרנית לגבי התחת שלי. כשאנחנו פעוטות, אנחנו חוקרים את כל הגוף שלנו בפליאה ושימחה ועונג. כשאנחנו מגיעים לגיל ההתבגרות המיני, אנחנו לא באמת מקבלים גושפנקא לחקור את הגוף ואנחנו לא יודעים מה אנחנו עושים כשאנחנו סןף סוף מגיעים לאינטראקציה שכזו.

אנחנו מפשפשים באוננות עד שסוף סוף אנחנו מבינים איך לעשות את זה נכון ולרוב המטרה היא לשחרר את עצמנו תוך דקות ספורות, כדי שלא יתפסו אותנו במקלחת או במיטה.

אני זוכרת שהרגשתי עונג כשנגעתי בנרתיק שלי. זה גרם לי לתהות איך זה ירגיש לשחק עם התחת שלי. אני נותן לאצבעות שלי לשוטט למטה ולעשות חקירה עצמית קטנה. הסקרנות שלי היתה שווה כשהבנתי שאני אוהבת את התחושה, אבל רק לעומק מסוים, וזה הכי חשוב לדעת למצא את הגבולות שלך עם עצמך לפני שמישהו אחר מוצא לך אותם.

האצבעות שלי אינן קרובות לעובי של פין גברי , אבל עדיין, זו הייתה התחלה. ולא ידעתי שסיכה היא דבר חשוב שיכול להקל ולתגבר את העונג.

אז מכיון שאין באמת שיח חופשי על הנושא הלכתי לאקדמיה האינטרנטית הידועה פורן האב ושם ראיתי סקס אנאלי ומשחק אנאלי. חלק ממני רצה בזה. אבל חלק אחר בי פחד לנסות את זה. ההתגברות על המאבק המנטלי הזה היה הצעד הראשון למין אנאלי מוצלח. יש לנו הרבה דעות קדומות לגבי התחת שלנו.

כולנו מכירים את תפקידו העיקרי של התחת. כשרוב האנשים חושבים על התחת של עצמם, הם בקושי חושבים, "אומג, סקסי", נכון?

אבל מה אם הייתי אומרת לך שהתחת שלך יכול להפנט אנשים אחרים? מה אם הייתי אומרת לך שעבור אנשים מסוימים, התחת שלך הוא הנכס הכי טוב שלך?

מה אם הם היו חושבים שזה החלק הכי יפה שיש לך בגוף, הדבר שגורם לך להתבלט בין כל האחרים כאדם הכי מושך בעולם?

מה אם הייתי אומרת לך שהאנשים האלה לא כולם חארות וסוטים אלא אנשים שאת בהחלט תהני ויכולה להסתדר איתם, גברים כריזמטיים שיכולים לגרום לך לחייך, לצחוק ולהקסים אותך?

זה קצת משנה דברים, לא?

יש מיליוני גברים ונשים בחוץ שנמשכים לישבן ולחור הישבן אבל מפחדים מכדי להודות בזה. יש בושה.

לעזאזל, סקס זה בושה? אין מצב!!!

רוצה לנסות מין אנאלי

אם את רוצה לנסות מין אנאלי, הצעד הראשון הוא לקחת בעלות על התחת שלך.

קחי את זה בחזרה מהשיח החברתי ומהטאבו החברתי. זה שלך. את יכולה להשתמש בו להנאה אם ​​את רוצה או לא. את יכולה להשתמש בו כדי לפתות את מי שאת רוצה. את יכולה בהחלט להתהדר בזה. את יכולה להחביא אותו מתחת לג'ינס רחב. כל מה שאת רוצה לעשות.

אבל התחייבי לעצמך שלא תפחד מהשיפוטים של החברה לגבי מה שמענג אותך זה שלך.

עכשיו, אחרי ששוחחנו על זה, הגיע הזמן לשחק.

בין ההתעסקות האנאלית הראשונה שלי לבין חוויית המין האנאלית הראשונה שלי, עבר זמן והשתמשתי בצעצועי מין חקרתי יותר. הייתי מחדירה את האצבע לתוך התחת שלי בזמן שאני מאוננת. או מסובבת את האצבע מסביב לפי הטבעת לאט לאט וזה גם היה מעיף אותי.

שש, זה הרגיש טוב.

יש תחושה חמימה דמוית עיסוי כאשר פי הטבעת מתרחבת והעצבים שלך משתגעים. העצבים בתחת שלך קשורים למעשה לעצבים בנרתיק שלך. כולם חולקים את אותה מערכת. אז זה מכפיל את ההנאה שאת מרגישה מאוננות או מין.

תתחילי לאט. אל תמהרי. אל תעשי את זה תחת לחץ זמן או חשש, זה יהרוס לך את החויה.

כוכבת בפודקאסט  Stiff Socks פורנו שיתפה כיצד היא מתכוננת לסצינות אנאליות הארדקור שבהן הבחור דופק לה את הצורה. היא מבלה שבועות באמצעות צעצועים ומרחיבים כדי להתכונן למשהו כזה, אבל זה כי זה באמת 8 שעות של לחץ שבהן מצלמים סקס אנאלי ואין זמן לאי הצלחה, חמישה גברים עומדים בתור אם במרה למישהו נופלת הזיקפה, זה כבר עסק לא הנאה ושם זה קטע של כסף לא בילוי.

לא, לעולם לא תצטרכי לעשות את זה (אלא אם כן את עושה פורנו). האנשים האלה מצלמים 8 שעות ביום. והחבר'ה צריכים לעבוד ולהשמע להוראות הבמאי שמנסה לחשוב מה ידליק את הצופה ויביא יותר תנועה ותשלום לסרטון מאשר לעונג של המשתתפים. סרט פורנו לא טיבעי ולא אמיתי ומצולם בצורה לא טבעית, הם עושים סרט, והם תלויים בהצלחת הסרט כדי לקבל תשלום וזימון נוסף. אז אפילו אל תלמדו מהם או שתלמדו על דרך השלילה אם זה נראה מהיר אלים ולא נעים אל תאמצו את זה.

התחילי באצבע אחת ופשוט תהני מהתהליך. אם את עושה את זה עם בן זוג שאת סומכת עליו, תני לו לעשות את זה, ושיעשה את זה לאט ובסבלנות הוא ירויח גם. במיוחד אם יתן לך להראות לו מה נעים לך. בתכלס אם הוא לא מקשיב לך תני לו זוגיה הוא לא שווה שתתני לו את העונג בלענג אותך ואת עצמו, סקס זה אקט אגואיסטי שבו כל אחד דואג לעצמו על ידי הקשבה לשני תזכרי זה קשור להנאה שלך, וזה התחת שלך. ואז תבדקי אם את יכולה להתקדם לשתי אצבעות. רוק יכול להיות בסדר, אבל תביאי לעצמך חומר סיכה. אני אוהבת שמן קוקוס פשוט שמן זית גם נהדר או שמן זירעי ענבים בחומציות נמוכה.

תראי כמה זמן לוקח לך להתקדם עם שתי אצבעות ותראי איך זה מרגיש. ברגע שתביני את זה, תוכלי לנסות כמה באטפלאגז קטנים. אני ממליצה על גומי או סיליקון לפני שאת הולכת לשלם על זכוכית מסנוורת או מתכת מבריקה.

זכרי, אין בושה להרגיש עונג בתחת שלך.

סקס בתחת זה דבר נפלא וטבעי.

כמה מהחברות שלי לא יכולות לגמור בלי גירוי אנאלי או, לכל הפחות, משחק אנאלי. כולנו בנויים אחרת. חלק מהאנטומיה של נשים מסודרת כך שהן יכולות לקבל גירוי אנאלי כדי להגיע לשיא. גם גברים יכולים לקבל בתחת הדרך לאורגזמת ערמונית מטורפת עוברת להם בתחת.

אם את אישה שמעולם לא הגיעה לאורגזמה עם גבר, לא משנה מה עשית, אולי כדאי לך לשקול לחקור קצת את הכניסה השניה האחורית ולראות מה תגלי.

כעת, שני הדברים האחרונים ברשימה זו פשוטים אך לא בהכרח קלילים. את רוצה לוודא שאת מוכנה לפני הדהירה להרפתקאות אנאליות. אם את בעיקר סקרנית וחווית הנאה כלשהי, אל תיתני לאיזה גבר לשכנע אותך לנסות את זה אם את חוששת ונרתעת. המשיכי לשחק בעצמך עד שתרגיש שהפחד חלש מתחושת הרצון לעונג, וגם אז לפעם הראשונה עדיף פרטנר עדין רגיש ומתחשב.

טיפ בונוס: אם את עדיין לא מוכנה, אבל את בוחנת את פי הטבעת שלך במשך זמן מה, את יכולה לנסות לשחק סולו אנאלי מול החבר שלך.

אם אפשר לסמוך עליו הוא ישמח לראות את זה.

זה אולי נשמע מוזר, אבל גברים רבים אוהבים ישבן. וזה לא רק מין אנאלי. זה כולל לאכול לך את התחת, למשש את התחת ולחבוט בו ברכות אוהבת. אם החבר שלך או בעלך הם מהסוג שאוהב את הרעיון האנאלי, הוא יעריך את הצפייה בך בעבודה ויהנה מעצמו בזמן הזה.

וחשוב להבין שאם את מקיימת משחק אנאלי עם בן זוג. במקום שבו יש לך בן זוג, יש לך פחות שליטה, אז את רוצה לדעת את הפרטים הקטנים של איך התחת שלך מרגיש לפני שמישהו מתעסק לך שם תכירי את עצמך כדי שתוכלי ללמד אחרים.

כשתגיעי לשם, ודאי שהוא עושה את זה לאט. תבקשי ממנו עם לשון רכה אם הוא בעניין, ותני לו לענג לך את פי הטבעת. תגידי לו לחבק בעדינות את התחת שלך במקום לחטט. משם, שימון וסיכה עד כמה שאת יכולה ואז עוד טיפה – זה מעולה – ואז את יכולה לתת לאצבעות שלו ללכת בשבילך.

משם, הוא יכול להתחיל להכניס לך צעצועים, ואת יכולה להתקדם עד לפין בגודל מלא, לאט ברגישות תשחקו ותתענגו.

גילוי נאות: אני לא עשיתי כך. קפצתי ישר למין אנאלי בלי כל החימום. אבל אם אכן תתחממי ותיקחי את הזמן לאט עם השותף/ים שלך, זה יהיה הרבה יותר קל ומהנה. התענוג שיש הוא לא מהעולם הזה, אבל זה חייב להיעשות נכון.

למדי מהניסיון שלי. למדי כיצד לעשות אנאלי בצורה הנכונה, ותוכלי ליהנות מזה במשך שנים רבות.

אני זוכרת שבפעם הראשונה שהרגשתי את הפין מחליק לתוך פי הטבעת שלי. הפה שלי נפער והרגשתי כמו מי שצופה בתאונת דרכים בהילוך איטי  ראית פעם את הציור "הצעקה" מאת אדוארד מונק?

אישה מופתעת

כן, רק תחשבי על זה. זה לא היה הרגע הכי מחמיא שלי. אני בטוחה שעשיתי את הפרצוף הלא כל כך סקסי הזה.

בהתחלה, התכווצתי מכאב והרגשתי את עצמי נמתחת. זה הרגיש כאילו העור שלי מתקלף ונקרע. אבל מהר מאוד התחושה הזו שככה והרגשתי קצת יותר נוח להכניס את חצי הסנטימטר הראשון שלו.

רכונה על קצה הספה והברכיים שלי על השטיח והתכוננתי למה שיבוא אחר כך. אני יודעת מה את חושבת, כמה רומנטי.

דחפתי אותו לאחור כדי להתחיל להנחות את כניסתו. שמתי את ידי ממש על עצם הירך שלו כדי לתת לעצמי מינוף טוב למקרה שאצטרך לדחוף אותו החוצה. לא, לא הייתי מיומנת, פשוט הייתי חסרת ניסיון ורציתי להציל את עצמי ממה שהמוח העצבני שלי פירש כנזק החמור שיבוא.

"התחת המסכן שלי!" חשבתי לעצמי, אבל, הייתי נחושה לעשות את זה. אם יש דבר כזה נכון באמת , תמיד יכולתי להגיד לו שיפסיק ונוכל לקיים יחסי מין רגילים, חשבתי. למזלי, שום דבר מהסוג ההרסני לא התרחש.

אחר כך כופפתי את המרפק והחזרתי את ידי לכיוון הגב שלי כדי שיוכל להירגע ופתאום הכאב הוחלף בלחץ. הרגשתי שאני לא יכולה לדבר. הבטן שלי הרגישה כל כך מלאה. האוויר ברח מהריאות שלי כשנשפתי בכבדות.

זו הייתה ההרגשה המוזרה ביותר כשהרגשתי את עצמי מתמתחת כדי להכיל אותו. לגברים שם בחוץ שלא ממש יכולים להבין, אם אי פעם עשית חוקן או היה לך טחור, זה מרגיש ככה, קצת עקיצה והרבה מאוד לחץ.

מערכת העצבים שלך שולחת את כל האותות למוח שלך, משהו מרגיש לא ממש בסדר, אבל בלי הכאב הנורא שציפית לו, את לא יודעת למה.

הייתי מבולבלת. תהיתי לעצמי, "האם זה באמת מה שזה מין אנאלי? ככה זה אמור להיות? הנשים בפורנו גורמות לזה להיראות הרבה יותר מהנה מזה…"

לא ידעתי מה לעשות עם זה אבל ידעתי מעט באותו זמן, ושליטה בעומק החדירה שלו הייתה כנראה זו שהצילה את התחת שלי באותו יום (תרתי משמע) מכאבים רציניים.

טיפ לכל אלה שמחפשות רעיונות איך לעשות את זה יותר נוח. את רוצה להיות בשליטה על העומק ולהיות זו שאחראית על הקצב בעצמך. המשכנו כך במשך כמה דקות ואז פשוט בחרתי לעזור לו להגיע לאורגזמה עם היד שלי במקום זאת. לא כדאי לחדור לנרתיק אחרי שהוא בילה לך בתחת, זה מתכון לדלקת באיברי השתן, הוא לא החזיק מעמד זמן רב, הפעם הראשונה הייתה מאוד לא מוצלחת בכל מובן המונח.

עוד טיפ בעד: אם אתם חווים את התחושה החריגה הזו בפעם הראשונה, תירגעו, זה נורמלי לחלוטין ומכאן זה משתפר. אם את ממש לא בנוח ולא אוהבת את ההרגשה, את תמיד יכולה לבקש מבן הזוג להפסיק ועליו לכבד את זה.

מין אנאלי הוא החיכוך ההדוק ביותר, לא משנה מה. אני מניחה שבגלל זה גברים אוהבים את זה כל כך. אין להכחיש שהפעם הראשונה תהיה די לא נוחה. אף אחת מהנשים שאני מכירה לא דיווחה שנהנתה בפעם הראשונה. הדבר הפוך בדרך כלל לגבי סקס רגיל שרוב הנשים כן נהנות לפחות קצת בפעם הראשונה.

אבל הפעם השנייה הייתה הרבה יותר קלה. הייתי קצת יותר משומנת וב"סיכה" אני מתכוונת ל"אלכוהול" מכיוון ששתיתי שלושה או ארבעה משקאות לפני כן. והבחור פשוט השתמש בשמן שהספיק לסכך ולהקל. הייתי יותר חרמנית, ונרגשת יותר, ועם בן זוג הרבה יותר מנוסה. במקרה, הגענו לספה דומה, הפעם עם רצפת עץ (הברכיים המסכנות שלי!) והתכופפתי לפניו כדי שיוכל להיכנס אליי.

אני חושבת שהניסיון והשליטה העצמית שלו הם שעשו את זה נהדר. הוא החליק לתוכי וזה היה משב רוח רענן בהשוואה לפעם הראשונה. אני צריכה גם לציין, לבחור הראשון היה זין ממש רחב והבחור הזה היה בגודל ממוצע מינוס אבל הוא ידע איך לגעת. נדלקתי בצורה קיצונית.

לא יכולתי להתאפק והתחלתי לרעוד בחרמנות כשהגוף שלי התמלא באדרנלין ותשוקה. הרגשתי חמה. הרגשתי ממש חם. הרגשתי שאני עושה משהו שובב, משתמשת בגוף שלי בצורה אחרת, מהנה ובלתי מוגבלת.

רציתי להגיע לשיא אבל אפילו הפעם השנייה הזו לא הצלחתי להגיע לאורגזמות מרגשות או משהו. זה פשוט הרגיש ממש טוב, זה התחכך בחלק בי שמעולם לא שיחקתי איתו או חוויתי לפני כן. זה היה כל כך חדש ושונה. אהבתי את זה אבל לא עפתי לשמיים.

זה היה מאוד אינטימי, אז אהבתי את החלק הזה. אוננתי לעצמי וניסיתי לגמור, אבל זה לא עבד. לפעמים כשאני שותה, האלכוהול מקשה עליי להגיע לאורגזמה.

הוא המשיך ודאג לטפל בי לשאול אותי מה שלומי. הוא היה כל כך מתוק. כשהוא סוף סוף הגיע לשיא, אפילו לא ידעתי מה קרה. הרגע שמעתי אותו נושף. "סיימת?" שאלתי. "אה כן," הוא אמר לי בחזרה. לא האמנתי, בפעם הראשונה, מישהו השתמש בתחת שלי וגמר בפנים. הרגשתי גאה!

הופתעתי כי בדרך כלל כשאת עם בחור והוא מגיע לשיאו בתוכך, את יכולה להרגיש אותו דופק ורועד ורועד, את יכולה להרגיש את הפין שלו בעצם עושה רטטים בתוכך, וזה ממש חם. אבל הפעם לא הרגשתי כלום. לא עם מין אנאלי. הרמזים היחידים שהיו לי היו הקולות.

הוא הלך ואני הלכתי לישון. מאוחר יותר באותו לילה אוננתי על הזיכרון של זה. המחשבה המשיכה לחזור בראשי שוב ושוב. זו הייתה באמת חוויה חמה והוא היה אדם כל כך מדהים. כל זה פשוט הדליק אותי גמרתי והלכתי לישון.

מכאן והלאה, זה נהיה קצת יותר קל עם כל פעם עד שזו הייתה חוויה מהנה וממש ביקשתי את זה כי זה נתן לי סוג אחר של אורגזמה. אני יודעת שכל הגופים בנויים אחרת וזה עשוי להפוך מין אנאלי למהנה יותר עבור אחרים, אבל אני גם חושבת שהרבה אנשים נבהלים מהחוויה הלא נוחה הראשונה הזו, במיוחד אם היה להם בן זוג לא מנוסה. אני כותבת כאן כדי לספר לך, שזה נהיה קל יותר עם הזמן. לפעמים גם זה נהיה יותר קל יותר מהר. זה לא מתאים לכולם אבל זה בהחלט בשבילי. וזה בהחלט מעיף אותי לשמיים. במיוחד אם יש גם ויברטור ביוני שלי.

הרבה נשים פשוט לא רוצות מין אנאלי ולא רוצות ליהנות ממנו וכמו שבובי בראון אמר, זו זכותן. זו צריכה להיות בחירה אישית. מניסיוני, זה משתפר מאוד עם הזמן והופך לעונג מדהים שאני נהנית ממנו כחלק מחיי המין השגרתיים שלי. רק זכרו…

  • 1. לשלוט במהירות בעצמכם
  • 2. לשלוט בעומק בעצמכם
  • 3. אל תצפו לקסם בפעם הראשונה
  • 4. לעצור או אפילו לא להתחיל אם לא נוח לכם
  • 5. לשמור על תקשורת כנה ולדון איך אתם מרגישים
  • 6. תחזרו לזה אם אתם לא מרגישים את זה בפעם הראשונה
  • 7. להבחין בין לחץ לכאב
  • 8. והכי חשוב לעשות מה שמרגיש נכון לך

לחיי העונג שלך

סקס אנאלי

Share this post

תמונת גבר ואשה במערכת יחסים

Why to do sex

אני ממש מרגיש צורך לשוחח איתך על היתרונות של סקס באופן עקבי. זה לא משנה עם זה סקס רגיל או קינק אם זה חפוז או

קרא עוד »