על טעם ועל ריח

כמה זמן לוקח לגבר ולאישה הממוצעים להגיע לאורגזמה?

בשני המקרים זה תלוי בפין. לגברים – כמה זמן יש להם הזיקפה. לנשים – קל יותר כשהזקפה נעלמת.

זהו קונפליקט שנובע מסרטיי הפורנו, באהבה מודרנית רוב הגברים רוצים שהחדירה תימשך זמן רב יותר, ורוב הנשים רוצות שמין ללא חדירה יימשך זמן רב יותר.

 מי מרוויח מהקונפליקט הזה? 

תעשיית התרופות! הן דוחפת לנו תרופות ומשחות כדי לגרום לזקפה להחזיק זמן רב יותר, בעוד שיצרני צעצועי מין מספקים לנשים מוצר לגירוי הדגדגן שעוזר להן ודרוש להן לאורגזמה.

נקודה למחשבה ממחקר על זמן שלוקח לנו לגמור

ב2005,2009, ו2016, ביקשו חוקרים מבערך 500 גברים ברחבי העולם לבדוק כמה זמן לקח להם להגיע לאורגזמה, הבדיקה היתה באמצעות שעון עצר. ה"התחלה" הייתה כשהפין נכנס לנרתיק. ה"עצירה" הייתה שפיכה.

מאז 1994, חוקרים כינו את משך הזמן הזה כ"זמן חביון שפיכה תוך נרתיקית (IELT)" – שמוגדר כמשך הזמן מחדירה PIV (פין בנרתיק) לשפיכה. או, במונחים מובנים לכל אחד – דחיפה פנימה והחוצה של הזין עד לגמירה ולאורגזמה של הגבר.

התוצאות: מקסימום 5.4 דקות.

כרגע, רוב הקוראים הגברים אומרים או זין בעין אני מחזיק יותר זמן או חרא אני אפילו יותר גרוע ממה שדימינתי.

א. מי שאומר "כל כך קצר? אני אלוף עולם. המדע מוכיח שאני רוקסטאר! כנראה שהוא לא דוחף ומוציא אלה נח עוצר משהה באמצע.

ב. מי שאומר "כל כך הרבה זמן? אני חיייב להיות טוב יותר איך להעמיד אותו יותר זמן (יש מתכון בסוף המאמר)

ג. "תודה לאל. אני נורמלי."

במבדק הכולל של זמן הסקס למרבה הצער, קטגוריה ״ג״ אולי הייתה הממוצע, אבל היא לא הייתה הנפוצה ביותר. משך הזמן המירבי של אנשים נע בין, חיים הארנב המהיר שתוך דקה אחת הגיע לקו הסיום ועד לבץ הצב שהיה במרתונים של שעה. במילים אחרות, סטיית התקן הייתה משמעותית. גברים היו ייחודיים כמו שתי טיפות מיץ אננס.

נשים לא היו מיץ אננס לא ולא.

חוקרים חקרו כמה זמן לקח לנשים הטרוסקסואליות במערכות יחסים מונוגמיות להגיע לאורגזמה.

שוב, הם ביקשו מנשים ברחבי העולם להשתמש בשעון עצר וללחוץ על go כשהן מרגישות מגורות והכו על סטופ כשהן קיבלו אורגזמה. הגירוי הזה יכול לנבוע ממין חודרני, מין אוראלי או צורות אחרות של גירוי.

התוצאות: 13.4 דקות.

אבל הנה החלק המבלבל. גברים תמיד טוענים שהאורגזמה הנשית מורכבת, אבל סטיית התקן אצל נשים הייתה קטנה יותר. רוב הנשים נפלו איפשהו בין 10-20 דקות.

עקביות זו יכולה להיות מוסברת בחלקה על ידי 17.05% מהנשים שלא הגיעו לאורגזמה עם בן זוגןבמהלך השנה כולה הם עקבו אחר ההנאה שלהם. במילים אחרות, לנשים לא לקח זמן רב עד כדי אורגזמה מכיוון שבן זוגן ויתרו עליהן לפני שהגיעו לאותו רף של 13 דקות.

אבל הזמן שלקח לנשים להגיע לאורגזמה הוא לא נקודת המוצא. הטייק-אווי הוא איך נשים קיבלו אורגזמה – 69 אחוז לא יכלו לקבל אורגזמה מחדירה בלבד.

עכשיו אני לא מתמטיקאי, אבל אם גברים מקבלים אורגזמה תוך חמש דקות ממין חודר ולוקח לנשים פי שניים יותר זמן להגיע לאותו אושר מיני, אסור שגברים יתמקדו במין חודר ויתעסקן לפחות כפול מהזמן שהם מבלים במין חודרני, במין חיצוני.

האם פער האורגזמה הוא הסיבה לכך שגברים אינם מקיימים יותר יחסי מין?

דיו רב נשפך לאחרונה על הסיבה לכך ששיעורי המין באמריקאים צנחו. בשנת 1989,שיעורי פרישות בקרב גברים ונשים היו כ-19%. בשנת 2018, המספר הזה הגיע ל-23%.

אבל גברים צעירים הם אלה שמקבלים את הכמות הקטנה ביותר של פעילות.על פי סקר משנת 2020 מתוך למעלה מ-10,000 גברים ונשים, כמעט 1 מכל 3 גברים בגילאי 18 עד 24 דיווחו על אפס פעילות מינית בשנה האחרונה.

חוקרי מין מאמינים ששיעורי מין נמוכים אלה נובעים מפחות נישואים, וירידה בהשכלה של גברים צעירים. סיבות אחרות הן פחות מוחשיות – שימוש מוגבר בפורנו, ירידה בטסטוסטרון, דיכאון מוגבר, משבשי אנדוקריניים סביבתיים ועלייה בשיעורי ההשמנה.

אבל לאחרונהנתונים מה-NSFG עשוי להצביע על סיבה נוספת שגברים אינם מקיימים יחסי מין. בעבר, גברים בחרו בפרישות משיקולים דתיים או בריאותיים. לא כך היום. הסיבה הנפוצה ביותר שצוינה להתנזרות הייתה "אי מציאת בן זוג מתאים".

כאשר היכרויות מקוונות מאפשרות לרוב הרווקים להזמין סקס מזדמן באותה קלות כמו שהם עושים פיצה, מדוע כל כך הרבה גברים צעירים לא מזדיינים?

אולי לנשים נמאס ממין ממוקד פין?

אבל מה שבאמת מסבך את הבעיה הזו, זה באיזו קלות נשים מקבלות אורגזמה מאוננות. סקר אחד של למעלה מ-8000 נשים מצא ש 95 אחוז מהנשים יכולות להגיע לאורגזמה באמצעות אוננות בלבד. כמובן, כולם אלופים כשאף אחד לא מסתכל.

אבל העובדה נשארת – אישה נוטה יותר להגיע לאורגזמה כשהפין לא מופיע למסיבה. ובכל זאת גברים ממשיכים להפוך אותו לכוכב התוכנית.

CowGirl תנוחה עוזרת לסקס טוב ואורגזמה

מקרה לגופו. קראתי בערך 200 תגובות מאת לאחרונהמאמר בניו יורק פוסט שכותרתו "מעשה המיני שגברים רבים מצפים לו אבל …".

המאמר היה על מין אוראלי. וההערות היו מפריעות ל-AF. הנה הערה של גבר חסר נשמה שנתקע בעיוות זמן של שנות החמישים.

"הנה טיפ גבירותיי אם אתן רוצות שהגבר שלכן ירד לכן. את חייבת להיות נקיה ולהגיע מיד מהמקלחת עם ריח של פרחים. היגיינה היגיינה היגיינה!"

אוקיי, אני מסכים לגבי קטע ההיגיינה. אבל הנה מבזק חדשות. לפין אין ריח כמו היביסקוס. וזה דבר טוב. נשים אוהבות את הריח והטעם של גבר. אם אנחנו לא צריכים שתתגלגל בשדה לבנדר לפני שנטעם את הטעימות שלך, למה לעזאזל יש גברים שרוצים לינוק גרדניה?

גברים שאוהבים נשים לא צריכים את הדרך להנאה זרועה עלי כותרת של ורדים. סקס טוב הוא לרוב נוח, לפעמים גשמי, ותמיד מחובר.

לרוע המזל, גברים לא נאורים רבים רוצים שהמין ידמה ל- סרטון פורנו שבו הגבר, נאנק והשפריץ. אפשר לסכם את הפילוסופיה הזו בהערה של קורא גבר על מאמר שכתבתי על מין אוראלי.

"נשים צריכות ללמוד לגמור בצורה הנכונה."

הערות כאלה גורמות לי להבין מדוע נשים מפסיקות לשכב עם בעליהן. רק מאהב אנוכי יתעקש שאישה תחווה הנאה על פי תנאים. למרבה הצער, רוב התקשורת והפורנו מציירים הנאה מינית מנקודת מבט גברית.

כמובן, אתה לא תמיד צריך להגיע לאורגזמה כדי ליהנות ממין. אבל אם גברים היו מקבלים אורגזמה כמו נשים, הם פתאום היו מתחילים גם לסרוג.

למרבה המזל, רוב הגברים רוצים לתת לאישה אורגזמה. השאר… תפסיקו לקיים יחסי מין כאילו אתם מתחרים בפר הרבעה.

9 סימנים שאתה בחור שלא שווה להכנס אתך למיטה

סקס טוב הוא סקס מודע, לנו הגברים קל יותר מאשר לנשים, אבל הן בטוח נהנות יותר, לנו יש הרבה מה ללמוד חוץ מאשר לסמוך על מוצקות וגודל הבולבול שלנו.

אם יש דבר אחד ששמתי לב אליו די הרבה, זה שהרבה אנשים (במיוחד גברים מהסוג של ״הגיבורים״)  שחושבים שהם נהדרים במיטה כשהם בעצם לא באמת. כלומר, בן  שחשב שכוס רטוב זה מצב קבוע! זה אומר הכל, נכון? כאילו… אחי, איך אתה יכול להיות כל כך בטוח בכישורי חדר השינה שלך ולטעות בצורה כל כך קומית?!

למען האמת, יש פער עצום בין נשים לגברים. סטטיסטית, נשים נוטות הרבה פחות להגיע לאורגזמה מאשר עמיתיהן הגברים. ולמען האמת, אני חושב שהגיע הזמן שנעשה לכולנו בדיקת מציאות קטנה.

מבחינה סטטיסטית, רוב הבחורים הם לא העילוי במיטה שהם חושבים שהם, או הם לא הבמבה הכי צהובה. אם כבר, הרבה בחורים שחושבים שהם נהדרים במיטה לרוב הם לא, ממש לא מכונת אורגזמה חייתית.

אני חושב שהגיע הזמן שנבדוק את הקשקשת הזו.

חבר'ה, אתם צריכים להבין שהחוסר במודעות מה זה סקס טוב הוא עניין של רגישות או הבנה. זה לא שמישהו רוצה לשמוע, אתה קקה, אבל אם הסימנים הבאים מצלצלים, אולי הגיע הזמן לחשוב מחדש איך אתה מתייחס לבני הזוג שלך למין.

אתה לא מאמין במשחק מקדים עבור הבת זוג שלך.

אני לא יכול להבין איך כל כך הרבה אנשים פשוט קופצים למיטה אפילו בלי להתנשק להתלטף או קצת סקס אוראלי לשוטפה שלהם. כמו תבשיל שמכינים בתנור, אתה צריך לחמם את התנור לפני שאתה מתחיל לבשל.

כנסו ל-טוויטר פיד סקס פיד לילה תראו הרבה פוסטים שבהם נשים מדברות על זה שהן צריכות להתחנן למין אוראלי. מה הבעיה של טמבל שלא מוכן לנשק אישה בשפתיים התחתונות שלה, אבל לדחוף את הראש של אישה ולבקש שתבלע זה נשמע לו הגיוני.

תראה, אני כולי בעד סקס רעב ורענן מדי פעם. אבל אם אתה אפילו לא טורח לנסות לחמם את בן / בת הזוג שלך, אתה לא צריך להיות מופתע אם המין ימות. ברור שלא אכפת לך מההנאה שלה אם זה המקרה.

סקס מסתיים כאשר אתה מסיים ללא קשר למה שבן הזוג שלך חווה.

הרבה חושבים שכשהם מגיעים לאורגזמה הסקס מסתיים. לאחר מכן, הם מיד מתהפכים ונרדמים. (או, הם מבקשים ממך לעזוב.)

האם שואלים את האישה אם היא גמרה? לא, וגם כשהיא מקפידה לומר שלא, הרבה בחורים נוטים להתעצבן ולהיעלב אם היא מעלה את זה.

אף אחד לא חסין זה יכול לקרות  וזה יקרה לכולנו זה רק עיניין של זמן. חברה סיפרה לי מקרה אחד, שבחור טען שהוא הפלא השמיני, וכשאמרה לו שלא כלכך הצדיק את ההבטחה , הוא ענה, "אם לא היית פולניה קפואה, אולי היית מצליחה לגמור. זאת אומרת, גנחת. זה לא מספיק?"

אלוהים. היא נעלבה פעמיים פעם אחת היא תימנייה ופעם שניה היא ממש השתדלה ועשתה קולות ואקרובטיקה כדי לעודד אותו בתהליך השקיעה כאילו אין מחר ובסוף הוא השווה אותה לארטיק! פשוט לקחת את המילה אידיוט ולהטביע לו על המצח.

באופן לא מפתיע זו הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שהם קיימו יחסי מין. לפי מה ששמעתי, כרגע הוא רווק ולא מצליח להבין למה הוא לא מצליח למצא בחורה.

התעלמת באופן גלוי מגבולות השותף שלך.

אני חושב שלרוב הנשים היה בחור שעשה מניפולציות, יילל ואפילו בכה או אילץ את דרכו אל בין רגליה. סקס של רחמים, או לכל הפחות, היה להן בחור שהתחנן לעשות סקס רחמים.

הפתעה מרעישה: החבר'ה האלה אף פעם לא טובים במיטה.אף פעם.

למה? כי הם ממש מתעלמים מהסכמה. הנשים שהם אונסים (וכן, ציות אינו הסכמה, ולכן זהו אונס) אפילו לא נמשכות אליהם. הם רק רצות שהוא יעזוב אותן בשקט ולא יבלבל להן במוח יותר.

לעולם לא אבין למה בחורים שעושים את זה מזדעזעים כשהם מגלים שיש להם מוניטין של טורפים מיניים. אני גם לעולם לא אבין למה בחורים מזדעזעים כשהם הופכים למנודים אחרי שהם עושים את זה.

לפעמים, זה לא רק עניין של הוצאת סקס מאישה. זה יכול להיות גם הבחור שממשיך להתחנן למין למרות שנשים אמרו שהן לא רוצות לקיים יחסי מין.

שוב, זה לא מהנה עבור האישה. האישה אומרת כן רק כי היא מרגישה שנכנסה לפינה. אבל, הבחורים שעושים את זה לא אכפת להם באמת מה האישה מרגישה. רק אכפת להם לזיין לגמור וללכת.

האם החבר'ה האלה בכלל שמים לב שהבת זוג השותפה שלהם למין נסגרה לאחר ששכבו? או גרוע מכך, האם הם שמו לב אם בני הזוג שלהם בוכים לאחר סקס? סביר להניח, אבל אני לא חושב שרוב הבחורים שעושים את זה באמת אכפת להם.

טיפ מקצועי – חברים, סוג ההסכמה היחיד שהוא הסכמה בפועל הוא הסכמה נלהבת.

אישה שקפואה נוקשה ולא מילולית אינה מסכימה באמצעות שתיקה, היא אומרת לא. אם אתה לא יכול להבין אם היא מסכימה, אז היא לא מסכימה.

היו לך שותפים שאמרו לך שדברים צריכים להשתפר בחדר השינה.

אם אתה במערכת יחסים ארוכת טווח ובת הזוג שלך ביקשה ממך שוב ושוב לשנות התנהגות בחדר השינה, אתה בבעיה. בת הזוג שלך לא מרוצה מהמצב. היא עסוקה בבהיה בתקרה ומנסה להעביר את הזמן במקום להתרגש.

רוב האנשים לא מבינים שחוסר התאמה מינית היא סיבה לגיטימית מאוד להיפרד מבן זוג. אם אתה לא מסוגל לרצות את בן/בת הזוג שלך או שפשוט לא אכפת לך מספיק כדי לעבוד, אתה לא צריך להיות בהלם אם יזרקו אותך.

ברצינות, אם בן הזוג שלך מבקש ללכת למטפל מיני או מבקש ממך לראות מטפל, אנא הקשב להם. לא קל להגיד דבר כזה אבל אם כבר אומרים לך מציעים לך אל תזרוק אחריות תאמץ את הרעיון, מה הדבר הכי נורא שיכול לקרות, תגלה  

יש לך בעיות רציניות לגבי דימוי הגוף או המיניות שלך.

באזור שגדלתי, לנשים וגם לגברים היה בעית ביטחון בנושא דימוי הגוף. כולם הרגישו שהם לא כמו המגניבים של תל אביב. הם גם חשו בושה כשדיברנו על לקיים יחסי מין.

באופן לא מפתיע, חוסר ביטחון מסוג זה ישפיע על היכולת שלך להיות מאהב טוב. זה נורמלי ובסדר שיש בעיות בטחון עצמי לגבי גודל האיבר או הביצועים. זה לא נורמלי וזה גם לא בסדר לתת לבעית הביטחון שלך לגרום לך לעשות שיימינג  ולהכתיב איך אתה מתייחס לבנות.

התפקיד של בן הזוג שלך הוא לא לתת לך את הביטחון שצריך לבוא מבפנים. הם גם לא המטפלים שלך! התפקיד שלהם הוא להציע חוויה מהנה שמענגת את שניכם ועושה שמח.

איך כל כך הרבה גברים שמרנים מאמינים שלנשים אין יצרים מיניים משל עצמן? או איך כמה בחורים טוענים ש"קשר זוגי" מתרחש רק אם האישה בתולה. בכל פעם שאני שומע בחור אומר את החרא הזה, מוחי מתרגם את זה כך:

"אני לא ממש יודע איך לשמח אישה, אז אני מרגיע את עצמי עם שקרים שמבוססים על פיות, שטויות זכרי אלפא של ינון מגל ואבק צבא. אני אתן לכם להבין עד כמה אין לי מושג על ידי בילבול מוח מצואיסטי.

אני אגלה לכם סוד גדול: הרבה נשים רוצות חבר יזיז מזדמן. יתרה מזאת, רוב הנשים יקיימו יחסי מין רק עם בחור שהן מרגישות איתו בטוחות ובאמת מתרגשות מאיך שהוא רואה אותן ומתיחס אליהן, המשחק של הילד הרע, הוא טוב אבל אם הוא לא מתחלף בגיבור מאולף ואוהב, היא תבעט בך עם זוגיה אחורית.

אתה לא מנגב את התחת שלך ולא מתרחץ.

אז, לפי האינטרנט, הדבר האחרון ש "זכר אלפא" עושה זה לנגב את התחת? כֵּן. ככל הנראה, הוא מפחד לגעת לעצמו בפי הטבעת, אולי יהיה לו נעים.

כֵּן. זה בכל רחבי Reddit וככל הנראה, הרבה בנות לא אוהבות להיות עם גברים  שלא מנגבים את התחת, אחרי שהן מעבירות את מה שאכלו לשירותיי הביוב. כנראה לנגב את התחת ולהיות נקי זה "הומו".

חבר'ה, זה הומו לאהוב נשים שיורדות לך?

אתה יודע, בתור אדם שפעם התערב כמה זמן אני יכול ללכת בלי להתרחץ ושרף חודשיים וחצי בלבנון בלי מקלחת חוץ מאשר מארבים בגשם אני קצת נבוך להודות בזה. אז אחריי כמה שנים מחוץ לביצה המצואיסטית אני אגיד את זה כך: ״נקי זה הכי אחי״.

שום דבר לא הורג את מצב הרוח כמו לרדת לבחורה ולהריח את הבחור הקודם שגמר בתוכה לפני יומיים, המקבילה הגברית לפי חברה שלי זהגבר שהשאיר סימנים חומים על הסדינים או הספה שלך. אה, ואם אתה רוצה שנשים יאכלו את הבולבול שלך? כן, זה לא יקרה אם אתה מריח כמו חרא.

לפני שאתה מזיין, תתקלח, נקה את הזבל שלך ונקה את התחת שלך. זה לא נשי להריח כמו בן אדם רגיל. אם כבר, זה סימן שאתה יציב נפשית. ואז גם יהיה לה נעים לעשות לך רימינג.

הרגע הזה אחרי סקס הוא מביך באופן מורגש.

בוא נגיד שאתה עושה את המעשה, וקיבלת את ליטרת העונג שלך. תחשוב על הרגעים שאחרי. האם היא מתרפקת ואומרת לך שזה היה מדהים? האם היא לפחות מציעה לך סיגריה שתיה חיבוק? ואומרת שהיא מוכנה ומחכה לסיבוב שני כשאתה תהיה מוכן?

או…האם היא נראית משועממת ומעצבנת? ובא לה קפה במרפסת, אם אתה באמת גרוע, היא עלולה פשוט להעיף אותך באמצע  ולהגיד לך לעולם לא להתקשר אליה שוב. כך או כך, אתה כנראה יכול לדעת מתי היא לא לגמרי מרוצה ממה שקרה זה עתה.

החדשות הרעות הן שכנראה פוצצת את זה עם בחורה שווה שכדאי לך להיות איתה. החדשות הטובות הן שאתה תמיד יכול ללמוד להיות טוב יותר כדי שלא תדפוק את זה עם הבאה בתור.

איך לגרום לזקפה שלך להימשך (ללא גלולות)

מחקרים מראים שאתה צריך לעשות תרגילי קיגל ולאכול שעועית.

לסקסולוגים מימי הביניים היו כמה תיאוריות מטורפות כיצד לגרום לזקפה להחזיק מעמד. לכאורה, גזים גרמו לבלון להתנפח, אז מין הסתם זקפה  תחזיק זמן רב יותר, אז הרופאים אמרו לכל ילדי ימי הביניים החרמנים לאכול מאכליי שעועית.

אני שמח שאני אף פעם לא נותן לך עצות כאלה מייבשות? ואתה שמור את קו המחשבה הזה…

באופן מוזר, רופאים מימי הביניים עלו על משהו. מחקרים אחרונים מצאו שהסוד לשמירה על יתד האוהל (זין) זקופה. היא ליתר דיוק, מימן גופרתי (H2S) – שזה הגז שנותן לפוקים שלך את הריח הארומטי הרומנטי כל כך של ביצה רקובה.

במחקר זה, חוקרים הזריקו תמיסת מימן גופרתי לרקמת הפין במבחנה. אז קרה משהו קסום – כלי הדם ברקמה נרגעו. חוקרים שיערו שכלי הדם הרפויים יגבירו את אספקת הדם לפין ויביאו לזקפה ממושכת יותר.

ובוודאי… כשהם הזריקו את תמיסת המימן הגופרית לחולדות, החולדות המודחקות הללו הפכו למכרסמים על של כוכבי פורנו.

אבל לפני שתתחיל לשאוף צולנט, אתה כנראה צריך לחכות לתוצאות מניסויים בבני אדם. כמה מומחים אפילו חוזים את זה"כדורי הפליץ" בקרוב יחליף ויאגרה. (בואו רק נקווה שהם ימצאו שם סקסי יותר.)

עד אז, הבאות הן דרכים פחות סקסיות כדי לגרום לזקפה שלך להימשך.

תרגילי קיגל

סביר להניח שחשבתם רק על קגלס כאל תרגילי רצפת האגן שנשים עושות כדי לשמור על גזרת הגברת שלהן בכושר. אבל תרגילי קיגל גם עוזרים לגברים לשמור על זקפה (אם עושים זאת נכון).

שרירי רצפת האגן ממוקמים בבסיס הפין סביב פי הטבעת והשופכה. שרירים אלו עוצרים ומתחילים את זרימת השתן והיציאות. ניתן גם לאמן אותם לעכב שפיכה.

במחקר אחד קטן40 גברים שדיוחו שהם עם שפיכה מוקדמת כל החיים השתמשו בשילוב של תרגילי קיגל וגירוי חשמלי כדי לדחות את השפיכה. כל הנבדקים ניסו וכשלו אפשרויות אחרות, כולל משחות הרדמה מקומיות המרדימות את הפין, טיפול התנהגותי (כולל טכניקות לחיצה וטכניקות התחל והפסק), וטיפול פסיכולוגי (תרופות נוגדות דיכאון).

התוצאות היו מעודדות. יותר מ-80 אחוז מהגברים שילשו את משך הזמן שהם יכלו לשמור על הזקפה שלהם עם תרגילי קיגל.

איך לעשות תרגילי קיגל בצורה נכונה

תרגילי קיגל אולי נראים קלים, אבל נדרש קצת תרגול כדי לזהות את השרירים הנכונים. תחילה נסקור את אנטומיית הפין שלנו.

ודא שאמא שלך או המנהל שלך לא מסתכל מעבר לכתף שלך. תמונה של בולבול בדרכה אליך…

איור של זין ומה עוזר לו לאורגזמה

יצירות אמנות: © Carlyn Beccia |www.CarlynBeccia.com

תרגיל אחד הוא להתחיל ולעצור את זרם השתן שלך. טכניקה נוספת היא להעמיד פנים שאתה עומד להפליץ באמצע הצגת מצגת חשובה. אתה צריך להרגיש את רצפת האגן שלך מתרוממת. החזק את ההתכווצות הזו למשך 5 שניות. חזור 10-20 פעמים.

כמה טיפים לבידוד שרירי רצפת האגן:

  • אל תעצרו את הנשימה.
  • התמקדו בהרמה למעלה ולא בהורדה.
  • אין להדק את השרירים בבטן, בישבן או בירכיים. זו רמאות.

ברגע שאתה מבודד את השרירים האלה, אתה יכול לעשות קיגל בכל מקום ובכל זמן. (אני עושה אותם עכשיו בזמן שאני כותב את זה!)

טכניקת ההתחלה והעצירה

טכניקת ההתחלה והעצירה עובדת עבור גברים רבים, אבל היא דורשת סבלנות.במחקר אחד באמצעות שיטת התחלה-ועצירה בעזרת רטט, 61 אחוז מהגברים עיכבו את השפיכה.

בתרגיל המין הזה, בן/בת הזוג שלך מגרה את איבר המין שלך עד שאתה על הסף ואז עוצרים. עם הזמן, אתה יכול לאמן את המוח שלך לדעת מתי אתה עומד לפלוט כדי שתוכל לדעת מתי לעצור לא לפלוט.

אגב, נשים יכולות לתרגל את הטכניקה הזו וגם לקבל אורגזמות חזקות יותר. (ותאמין לי… זה עובד.)

טכניקת ההתחלה והעצירה היא בהחלט לא קלה, אבל כמו בכל מאמצי החיים, ההתמדה משתלמת. עם תרגול.

טכניקת הסחיטה

טכניקת הסחיטה נשמעת כמו עינוי מימי הביניים, אבל היא עובדת עבור גברים מסוימים. מאסטרס וג'ונסון היו חלוצים במהלך הסקס הזה ב-1970, אבל אפילומחקר אחרון גילה שזה עיכב את השפיכה ב-7-9 דקות.

בעזרת טכניקה זו, אתה או בן הזוג שלך לוחצים את ראש הפין על הפרנולום – האזור המורם מעט שבו הראש (הגלאנס) מצטרף לפיר.(ראה איור.)הנח את האצבע על הפרנול ואת האגודל בצד השני של הפין. החזק למשך 15-20 שניות ושחרר.

אם תבקש מבן/ בת הזוג שלך לנסות את הטכניקה הזו, תדונו בזה לפני שאתה עירום. ברור שסחיטת איבר המין אינה דומה לבדיקת הרכות של המנגו. אז תעבדו לאט ותן לשותף שלך הרבה משוב.

ואם את/ה זה שעושה את הסחיטה, נסה להסיח את דעתו של בן הזוג שלך תוך הפעלת לחץ. אתה יכול לנסות לנשק או להשתמש ביד השנייה שלך כדי לעסות חלק אחר בגוף שלהם.

הגדלת פלבנואידים

פלבנואידים הם הפיטונוטריינטים (כימיקלים צמחיים) המצויים בפירות וירקות המעניקים להם את צבעיהם העזים. הם לא רק משפרים את בריאות הלב וכלי הדם שלך, אלא גם יכולים להפוך את הזקפה שלך לקצת יותר חיה.

לאחרונה, חוקרים מצאו כמה תוצאות מבטיחות של הגדלת פלבנואידים לשיפור תפקוד הזקפה. פלבנואידים מגבירים את זרימת הדם ושומרים על גמישות העורקים. ומכיוון שכלי הדם בפין אחראים לזרימת המיצים, אכלו את הגרגרים האלה למין העסיסי ביותר.

הטיפ האחרון שלי הוא פשוט אבל לא קל – תירגע. סקס מדהים אינו מצריך זקפה, אבל הוא מצריך הערכה עצמית בריאה. ולמרבה הצער, זה לא משהו שאני יכול לתת לך.

זכרו תמיד שהסקס הלוהט ביותר יהיה הסקס הנוח ביותר. לכן, אני אשאיר אותך עם העצה הרגילה שלי שנולדה במאה הלא נכונה – שווה לחכות בשביל סקס מדהים. אז חכו עד שתמצאו את האדם האשה שמייצר אצלכם את ההרגשה הכי נינוחה ורגועה.

או, לכל הפחות,מצא מישהו שאיתו תוכל ליהנות מצולנט בשפע ועדיין לקיים סקס לוהט מטורף.

Share this post

תמונת גבר ואשה במערכת יחסים

Why to do sex

אני ממש מרגיש צורך לשוחח איתך על היתרונות של סקס באופן עקבי. זה לא משנה עם זה סקס רגיל או קינק אם זה חפוז או

קרא עוד »