אורגזמה שמש

סקס נטו

רציתי אותה. חשקתי בה עכשיו הרבה יותר ממה שחשקתי בה פעם, כשהיינו מאהבים. חלמתי אז שיהיה לנו סקס כזה, בלי התכתבויות ובלי שיחות נפש לפני ואחרי. סקס נטו.

היא הופיעה בפתח הדירה שלי אחרי פרידה ארוכה וקשה, אחרי שלא נפגשנו שנה. אחרי שחשבתי שלא נדבר ולא נפגש לעולם. אחרי שלפני יומיים כשתיקנתי את מגירת השולחן שנפלה, מצאתי את המצית עם כתובת "ממילאנו באהבה". אחרי שהזמנתי אותה לקפה בהודעת שלא ציפיתי שתפתח. אחרי שהיא שאלה הבוקר בהודעה האם ההזמנה לקפה עדיין בתוקף ושלחתי לה כן עם לב ענק.

היא נעצרה בפתח הדלת מתלבטת האם לצעוד פנימה. רציתי לקרוע את הבגדים הצמודים שלה. לא היה לי אכפת שחזרה מהאימון. רציתי להרגיש אותה, להריח אותה, לטעום אותה כמו שהיא.

חיבקתי אותה. היא לא התנגדה. הרגשתי שהיא לא מגורה ורציתי אותה אפילו יותר. חשבתי שהיא עומדת לעצור אותי, כשנישקתי אותה ארוכות ליד הדלת, כשהובלתי אותה לחדר שינה, כשהורדתי את המכנס הצמוד שלה יחד עם התחתונים, כשמשכתי ממנה את חזיית הספורט. היא שכבה ערומה על המיטה שלי עם עיניים עצומות, מאפשרת לי לעשות בה כרצוני.

רציתי להדליק אותה. לראות אותה מתפתלת מתשוקה. מתחננת שאכנס לתוכה. נעמדתי על הברכיים מולה והתחלתי ללקק את הדגדגן. לחצתי מעט על הבטן התחתונה שלה ומשכתי אותה מעלה. זכרתי שככה היא אוהבת את זה. לשון שלי מצאתי את הנקודה הרגישה שלה ולא עזבה. בהתחלה הגוף שלה לא הגיב. המשכתי ללקק. גופה התכווץ כמה התכווצויות קצרות. נוזל שלה פרץ החוצה והרטיב את פניי.

היא גמרה עוד גמירה אחת קטנה שלא אופיינית לה כשחדרתי לתוכה. ואני גמרתי חזק, חזק מאוד. כמו שלא גמרתי שנה שלמה.

כשבאתי אליו לא רציתי לשכב אתו. ידעתי שהתגברתי עליו. ששנה אחרי פרידה ממנו, סוף סוף התגברתי. אני לא חולמת עליו בלילות. לא רואה את דמותו בכל גבר בלונדיני גבוה שעובר ברחוב. לא מחייגת את המספר שלו כל פעם שאני רוצה לספר משהו שקרה לי בעבודה או בבית. לא דומעת כששומעת שירי אהבה או פרידה ברדיו. לא מפנטזת על השפתיים שלו מנשקות אותי או על הזין שלו חודר לתוכי.

רציתי לראות אותו ולבחון את עצמי.

לבי לא דפק חזק כמו פעם כשהוא פתח את הדלת. לא נצמדתי אליו ולא נישקתי. עמדתי שם והבטתי בו. גבוה, בלונדיני, עיניים כחולות, כתפיים רחבות. מחייך אלי.

לא חשקתי בו. גם לא ממש נמשכתי אליו. לא רציתי לדבר או לריב אתו. כלום.

הוא נישק אותי ולא התנגדתי. המגע שלו היה רך ונעים. הוא הצמיד אותי אליו. הרגשתי דרך הג'ינס שהוא חושק בי מאוד. זה החמיא לי וחייכתי לעצמי. נתתי לו להוביל אותי לחדר שינה ולהפשיט אותי. הסדין היה קר.

עצמתי את העיניים ונזכרתי איך המיטה הייתה רטובה במשך ימים אחרי הסקס הסוער שלנו ונאלצנו לישון על הספה בסלון. רציתי לחזור בזמן, רציתי לגמור חזק. רציתי לשחרר ולא הצלחתי. פעם אחרי פעם.

הוא ירד לי ארוכות. הוא ידע טוב מה הוא עושה. גמרתי. לא חזק. גם לא בינוני. חלש. גמירה מתאמצת כזאת.

9/12/2021

Share this post

תמונת גבר ואשה במערכת יחסים

Why to do sex

אני ממש מרגיש צורך לשוחח איתך על היתרונות של סקס באופן עקבי. זה לא משנה עם זה סקס רגיל או קינק אם זה חפוז או

קרא עוד »